Dzisiejszy dzień był dość zwariowany, gdyż nasi zawodnicy rywalizowali, aż w trzech różnych miejscach.

Najważniejszy dla nas turniej rozgrywany był w Śmiglu, gdzie w Mistrzostwach Wielkopolski rywalizowały najlepsze w województwie Skrzaty. Warto również nadmienić, że były to ostatnie oficjalny zawody w sezonie 23/24

Na turniej wybrało się pięcioro reprezentantów z Lubasza – Lena Kościółek, Helena Kubiak, Gabriel Krajewski, Oskar Michalak i Felek Żaczek.

Nasi młodzi adepci sprawili nam całą gamę emocji. 🙃

Wśród skrzatek 4 miejsce zajęła Lena Kościółek, której do medalu zabrakło naprawdę niewiele.

Fenomenalnie spisała się Helena Kubiak, która zaliczyła najlepszy start w sezonie i ulokowała się na 8 miejscu.

Wśród chłopców na najniższym stopniu podium stanął Gabriel Krajewski, który tego dnia walczył niczym lew!

Na miejscu 7 uplasował się Felek Żaczek, a na 9 Oskar Michalak.

Lubaskie skrzaty poczyniły spory progress, gdyż zaliczyli najlepszy start w sezonie. Potencjał jest jeszcze większy, gdyż kilka kluczowych meczów przegraliśmy minimalnie w stosunku 3:2.

Na zakończenie dziękujemy naszym super rodzicom oraz Hani za nieocenione wsparcie ❤️

Przed nami krótka przerwa na wakacje i regenerację, a następnie wracamy do ciężkiej pracy ❤️🔥🫡