Ależ, to było piękna niedziela. Dzisiaj w Lubaszu odbył się Festyn Rodzinny – Tak dla życia.

Nad lubaskim jeziorem przygotowano atrakcji bez liku dla każdego mieszkańca niezależnie od wieku.

Nasi zawodnicy tym razem wcielili się w rolę piłkarzy biorąc udział w Mistrzostwach Europy.

Mimo, iż na co dzień obcujemy z mniejszymi piłkami, to z większymi poszło nam równie dobrze!

Nasza najmłodsza ekipa zdominowała kategorię 2015 i młodsi.

1 miejsce zajęła para Oskar Michalak i Jakub Szlanga GKS Radwan Lubasz która reprezentowała Belgię.

2 miejsce zajęła para Gabriel Krajewski i Michał Kita.

4 miejsce przypadło Helenie Kubiak i Frankowi Bielejewskiemu

W kategorii 2011 na 4 miejscu zawody ukończył duet Szymon Kościółek i Adam Krajewski

Na miejscu 6 uplasował się Marcin Żwawiak z kolegą z Ukrainy.

Po południu nasz sztab trenerski wziął udział w turnieju siatkówki plażowej. Nasz duet pokazał się z dobrej strony walcząc o każdą piłkę. Ostatecznie ukończyliśmy zmagania, tuż za podium🫣🙃

Podsumowując spędziliśmy bardzo aktywne popołudnie integrując się na sportowo.