To, że nasz klub nie tylko tenisem stoi wiadomo już od dawna 🙂

Po rywalizacji piłkarskiej o Puchar Wójta na Orliku, udziale w Parafialnych Mistrzostwa Świata czy Europy tym razem przyszło nam stanąć w siatkarskie szranki. To, że nasz klub to kuźnia talentów i że niczego się nie boimy wiemy nie od dziś.

Nasi zawodnicy osłabieni brakiem trenera o umiejętnościach zbliżonych do Wilferdo Leona, a wzmocnieni drugim trenerem oraz ,,koleżankami kolegi” wystartowali w turnieju o Puchar Samorządu Gminy Lubasz.

Losowanie nie było nam przychylne, gdyż w rozgrywkach grupowych trafiliśmy na zespoły, które ukończyły zmagania na 1 i 2 miejscu. Tanio skóry nie sprzedaliśmy, ale ostatecznie musieliśmy uznać wyższość przeciwników.

W meczu o honor udało się wygrać 2:1 i ostatecznie wśród 9 drużyn zajęliśmy 7 miejsce.

Z całego przedsięwzięcia cieszy integracja wewnątrz klubowa oraz społeczna. Nasza młodzież pokazuje, że można się dobrze bawić w różnych okolicznościach.= ❤

Przesyłamy również ogromne słowa uznania dla organizatora turnieju, a prywatnie naszego zawodnika. Maciej chapeau bas!

Ajde Lubasz 😍

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *