Maja Żwawiak wygrywa 2 Grand Prix Wielkopolski Młodziczek🏆

➡️Mamy awans na 2 Grand Prix Polski w Jastrzębiu Zdroju

➡️Świetny występ Lubaszan

Za nami bardzo długi ale niesamowicie owocny 2 turniej Grand Prix Wielkopolski Młodzików i Młodziczek, który odbył się dzisiaj w Złotowie.

Blisko 100 zawodników z każdego zakątka Województwa rywalizowało o najwyższe lokaty oraz o przepustkę na 2 Grand Prix Polski.

Wśród 36 zawodniczek najlepsza okazała się nasza Maja Żwawiak.

Lubaska tenisistka stołowa do finału dotarła w błyskawicznym tempie nie tracąc przy tym seta. W finale sytuacja była zupełnie odwrotna. Maja przegrywała już z reprezentantką gospodarzy Laurą Gniazdowską już 2:0. Stare porzekadło mówi ,,dopóki piłeczka w grze” I tak też się stało. Maja odwróciła losy meczu i wygrała 3:2!

Dzięki temu uzyskała awans na 2 Grand Prix Polski, które odbędzie się w Jastrzębiu Zdroju.

Bardzo dobrze spisała się również Lena Żwawiak, która zajęła wysokie 6 miejsce. Lenka mogła wywalczyć jeszcze wyższą lokatę, ale w kluczowych meczach zabrakło zimnej krwi.

Wśród młodzików najlepiej zaprezentował się Marcin Żwawiak, który zajął 4 miejsce. Popularny Malin ma za sobą długi turniej, gdyż niespodziewana porażka w drugiej rundzie mocno zaburzyła nasze plany.

Tu za Marcinem na 5 miejscu uplasował się Karol Filoda. Karson zagrał bardzo dobre zawody prezentując przy tym wysoką i równą formę oraz potrafił zachować zimną krew w kluczowych momentach.

Troszkę poniżej oczekiwań zagrał Szymon Kościółek, który wśród 59 zawodników zajął 11 miejsce. Szumiś dzisiaj miał słabszy dzień, który może przytrafić się każdemu. Przyjmujemy to na klatę i walczymy dalej.

Kolejny raz bardzo dobrze spisał się Adam Krajewski. Adaś mimo, iż trenuje najkrócej i posiada najmniejsze doświadczenie kolejny raz udowodnił, że ciężka praca i wola walki popłaca. Ostatecznie Adam ulokował się na 13 miejscu.

Hala Złotowianka, to szczęśliwe dla nas miejsce. Już we wczorajszej zapowiedzi o tym pisaliśmy. Cieszy, że kolejny raz północna cześć województwa organizuje zawody na świetnym poziomie i w rewelacyjnych warunkach. Gratulujemy trenerom, działaczom, zawodnikom oraz wolontariuszom MKTS Sparta Złotów za świetną robotę<3 Brawo!

Ajde Lubasz 🥰

Wspierają nas:

Gmina Lubasz

Pingpongowe Marzenia z Eneą

Polski Związek Tenisa Stołowego

Szymkowiak Ubezpieczenia

Centrum BHP i PPOŻ w Lubaszu

Karczma gę gę gę

Plastmet

Servigum

SpecTruck

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *