Za nami rewelacyjny turniej tenisa stołowego zorganizowany przez obornicki klub tenisa stołowego z okazji Dnia Dziecka.

Od lat turnieje organizowane w Objezierzu stoją nie tylko na najwyższym poziomie organizacyjnym, ale również sportowym. Dzisiejsza rywalizacja przebiegała w trzech kategoriach wiekowych – żacy, młodzicy oraz kadeci. Nasz klub pierwszy raz reprezentowała część naszej najmłodszej grupy tenisowej – Helena Stochaj, Lena Kościółek, Natalia Szwed, Franciszek Bielejewski, Gabryś Krajewski oraz Oskar Michalak.

Nowa sala, nieznani przeciwnicy, sportowe emocje to nieliczne nowe przeżycia z którymi przyszło się mierzyć naszym adeptom. Mimo to Lubascy skrzaci spisali się bardzo dobrze, a każdy wygrał dziś swój pierwszy turniejowy pojedynek. Wyniki miały dla nasz drugorzędne znaczenie, a najważniejsza była dobra zabawa.

Turniej Żaków okazał się powtórką wczorajszych Mistrzostw Wielkopolski. Ponownie na 🥉 miejscu uplasował się Karol Filoda. Świetny turniej rozegrał również Adam Krajewski, który ulokował się na 5 miejscu.

Najstarsza kategoria kadetek i kadetów okazała się najliczniejszą i najsilniej obsadzoną. Łącznie wystartowała ponad 50 zawodników.

Wśród chłopców najwyżej zawody ukończył Karol Filoda, który zajął 5 miejsce. Tuż za nim uplasował się Szymon Kościółek. Marcin Żwawiak był 9, Karol Kulwas 11, a Emanuel Błaszczyk 13.

Jedyna nasza przedstawicielka wśród Kadetek Hania Kmiecik zajęła 7 miejsce

Zawody mimo iż niedaleko od domu zajęły nam łącznie 10h.

Podziękowania kierujemy dla rodziców, którzy nas licznie i głośno wspierali przy tenisowych stołach

Ajde Lubasz

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *