Awans na Mistrzostwa Polski w Gliwicach oraz

🥉brązowy medal Karola Filody 🏓

Dzisiaj w Poznaniu rozegrane zostały Mistrzostwa Wielkopolski Żaczek i Żaków na sezon 2022/2023.

Bardzo dobre zawody rozegrali Karol Filoda oraz w zasadzie początkujący Adam Krajewski.

Karson z racji limitu ogólnopolskiego zmierzył się tylko z najlepszą trójką zawodników. Po zaciętych bojach z Piotrem Kuczyńskim Tenis Stołowy ŻAKI Taczanów Tymoteuszem Wieczorkiem KS Polonia Śmigiel oraz Maurycym Woźniakiem Warta Oborniki ostatecznie zajął świetne trzecie miejsce. Cała czwórka wystąpi za tydzień na Mistrzostwach Polski, które odbędą się w Gliwicach.

Osobny akapit należy się Adamowi Krajewskiemu. Nasz młody zawodnik, który można śmiało powiedzieć dopiero raczkuje w tenisie stołowym wykonał kawał dobrej roboty!

Adaś dopiero w połowie obecnego sezonu rozpoczął rywalizację na zawodach. W tym sezonie uczestniczył tylko w dwóch z trzech turniejów eliminacyjnych.

W dzisiejszych Mistrzostwach najpierw wygrał turniej eliminacyjny do czołowej 8, a następnie pokonał zawodnika reprezentującego Klub Tenisa Stołowego “Wicher” Lisiec Wielki

W meczu półfinałowym musiał uznać wyższość Igora Borowskiego z Polonii Śmigiel, a następnie Maurycego Woźniaka z Obornik. Ostatecznie w turnieju eliminacyjnym Adam zajął 5 miejsce, a w całych Mistrzostwach 7. Wynik przyjmujemy z ogromnym uznaniem 👏

Niestety na zawody nie pojechała nasza najlepsza Żaczka, która śmiało mogła rywalizować o czołowe miejsca 😔

Ajde Lubasz ❤️🔥

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *