To był dzień pełen emocji oraz zwrotów akcji.

Nasi zawodnicy a zarazem reprezentanci Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubaszu oraz Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie rywalizowali dzisiaj w stolicy województwa na Mistrzostwach Wielkopolski Szkół Podstawowych klas 4-6.

Awans z Mistrzostw Rejonu uzyskało 14 reprezentacji chłopców oraz 14 reprezentacji dziewcząt.

Fenomenalnie spisali się chłopcy z PSP Lubasz w składzie: Karol Filoda, Marcin Żwawiak oraz Szymon Kościółek, którzy wywalczyli 2 miejsce. Dużo nie zabrakło, a świętowalibyśmy mistrzostwo. W finale nasi zawodnicy ulegli uczniom trenującym w Klub Tenisa Stołowego “Wicher” Lisiec Wielki w składzie z aktualnym Mistrzem Polski Żaków Hubertem Kwiecińskim. Nasi tenisiści minimalne przegrali 3:2

Nie dużo do szczęścia zabrakło uczennicom PSP Lubasz – Mai Żwawiak, Lenie Żwawiak oraz Mai Mieszała, które w meczu o 3 miejsce minimalnie przegrały 3:2 z zawodniczkami z Wysocka Małego. Warto wspomnieć, że w składzie Wysocka występowała medalistka ostatnich Mistrzostw Polski.

5 miejsce zajęli uczniowie SP 1 Czarnków, a także nasi tenisiści w składzie – Jakub Zdunek, Emanuel Błaszczyk oraz Gabriel Słaboszewski. Wynik trochę lepszy niż gra. Gdyby panowie zagrali na swoim poziomie to spokojnie znaleźliby się wyżej.

Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z naszych zawodników. Jako klub wystawiliśmy, aż 9 zawodników w Mistrzostwach Województwa ❤️🔥

Przed nami szybka analiza, wyciągnięcie wniosków i rywalizacja na niedzielnym GPW młodzików w Złotowie 😁

Ajde Lubasz

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *