Ten weekend jest dla nas bardzo specyficzny😁 Rozpoczęliśmy go turniejem piłkarskim i turniejem piłkarskim kończymy.Dzisiaj przyszło nam rywalizować w Parafialnych Mistrzostwach Świata Qatar 2022 organizowanych przez Parafia Narodzenia NMP w Lubaszu / Sanktuarium MB Królowej RodzinNasz klub wylosował Reprezentację Hiszpanii. Niestety z drużyny ,,La Furia Roja” mieliśmy tylko nazwę 😁
Oprócz nas grupę B tworzyły zespoły:

Polski(ministranci) – z którą wygraliśmy 2:0

USA( OSP KSRG LUBASZ ) z którymi przegraliśmy 2:0

Argentyna( OSP Kamionka) z którą wygraliśmy 1:0

6 punktów pozwoliło nam na wyjście z grupy z 2 miejsca.

W półfinale przyszło nam się zmierzyć z zwycięzcą grupy A – Brazylią ( Parafia Lubasz)
Mecz był wyrównany ze wskazaniem na nas. Niestety w jednej z sytuacji, której nie wychwycił VAR zespół Canarinhos strzelił zwycięską bramkę i awansował do finału.
W meczu o 3 miejsce ponownie zmierzyliśmy się z USA, która w dość nieoczekiwanych okolicznościach przegrała półfinał. Zespół z północnej Ameryki ponownie okazał się lepszy i wygrał z nami 2:0.

Ostatecznie kończymy zmagania na 4 miejscu.

Jest nam niezmiernie miło, że po raz drugi mogliśmy uczestniczyć w tym wspaniałym przedsięwzięciu. Nie trzeba wielkich stadionów, żeby zorganizować fajny turniej z miłą atmosferą.
Kierujemy słowa uznania w stronę Księdza Roberta, który przygotował całą otoczkę turnieju.
Osobne podziękowania przesyłamy dla naszych wspaniałych rodziców i sympatyków klubu, którzy bardzo licznie i żywiołowo zagrzewali nas do walki🔥

Ajde UKS!

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *