Wczoraj w ramach odskoczni treningowej postanowiliśmy wystąpić w Nocnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubasz. Do zawodów zgłosiło się 8 zespołów z terenu Powiatu Czarnkowsko -Trzcianeckiego.

Trzon naszego zespołu stanowili etatowi zawodnicy tenisa stołowego. Pozostałą część składu wypełnili – rodzic, sponsor oraz przyjaciele naszej sekcji.

W potyczkach grupowych mierzyliśmy się z zespołami ,,Blend Team”, ,,No Name” oraz ,,Dobrzy Ludzie”.

Nasza gra wyglądała całkiem nieźle, ale gołym okiem widać było, że dopiero zespół się dociera. Z bilansem – zwycięstwo, remis

i porażka wychodzimy z drugiego miejsca w grupie.

W półfinale trafiliśmy na zwycięzców grupy A – Giga Buły.

Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, gdyż w jednej z pierwszej akcji meczu zdobyliśmy bramkę. Od tego momentu to Giga Buły dominowały na boisku. Mimo naszej twardej i walecznej postawy w ostatnich trzech minutach tracimy 2 brami i ostatecznie przegrywamy.

W ostatnim pojedynku rywalizowaliśmy z młodym i buńczucznym zespołem z Czarnkowa. Przez 12 minut prowadziliśmy 1:0 by w ostatniej sekundzie stracić bramkę. W regulaminowym czasie gry padł remis 1:1. W rzutach karnych wygrała ,,chłodna głowa” i to nasz zespół zwyciężył 3:2.

Ostatecznie zajmujemy rewelacyjne 3 miejsce z którego jesteśmy bardzo dumni. Podeszliśmy do zawodów na luźno i z dużą radością co pewnie miało duże przełożenie na ostateczny wynik!

To nie koniec zmagań piłkarskich naszych tenisistów. Już jutro o 17:00 zapraszamy na Plac Koronacyjny przy Lubaskim Sanktuarium, gdzie zagramy w Parafialnych rozgrywkach ,,Quatar 2022″

Dziękujemy GKS Radwan Lubasz,Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu oraz Gmina Lubasz za świetną atmosferę i bardzo dobrze zorganizowany turniej ❤