👉 Złota Drużyna Młodzieżowców

👉 Srebro Macieja Buśko

👉 Brąz Piotra Filody

👉 Awanse indywidualne oraz drużynowe na Mistrzostwa Polski w Nowym Dworze Maz.

Wczoraj w poznańskim ośrodku Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Wielkopolski. Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników – Maciej Buśko oraz Piotr Filoda. Nasi tenisiści spisali się rewelacyjnie i wykonali założony plan w 100%.

Maciej wygrał turniej eliminacyjny, a następnie zdobył srebrny medal w grze indywidualnej przegrywając jedynie z Darkiem Sałamaszkiem. Piotrek w turnieju eliminacyjnym zajął 3 miejsce i zdobył brązowy medal.

Nasza drużyna okazała się bezkonkurencyjna, gdyż na swojej drodze nie spotkała innego rywala 🙈😅

Już w środę nasze chłopaki wybierają się do NDM, gdzie przez trzy dni będą rywalizować indywidualnie oraz w: drużynie, deblu i mikście.

Brawo nasi ❤️

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *