W Poznaniu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski Kadetek i Kadetów.Nasz klub reprezentowało dwoje zawodników – Angelika Nowak i Bartosz Waśko. Młodzi zawodnicy spali się świetnie.W pierwszej fazie turnieju kadetek Angelika zajęła drugie miejsce, które jest premiowane awansem na Mistrzostwa Polski🔥 W dniach 5-8 maja będziemy realizować w Białymstoku z najlepszymi zawodniczkami kraju.
W drugiej fazie zawodów, walczyliśmy o medale z trzema reprezentantkami KS Polonia Śmigiel które posiadają limit imienny, tzn. znajdują się w najlepszej 32 rankingu kraju. Mimo dzielnej postawy nie udało się wygrać pojedynku i ostatecznie Angi kończy jako 5 kadetka województwa.
Nasz drugi zawodnik Bartosz zajął wysokie 5 miejsce wśród chłopców. Tym samym potwierdził swoją równą dyspozycję, którą prezentował przez cały sezon. Bartek we wszystkich 4 turniejach ukończył zawody na 5 pozycji.
Nie pozostaje nam nic innego, niż ciężka praca przygotowująca do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.