Dobry występ na Grand Prix Wielkopolski Młodzików.

W sobotę w Poznaniu odbyło się 3 Grand Prix Wielkopolski. Na turniej udaliśmy się w 9 osobowym składzie. Miało nas być 13, ale z różnych względów nie wyszło. Najlepiej spisała się liderka dzisiejszego teamu Kalina Żaczek, która ukończyła zmagania na drugim miejscu. Kiki doznała tylko jednej porażki w grze finałowej w której musiała uznać wyższość Aleksandry Przybylskiej z KS Polonia Śmigiel Obecny sezon jest niezwykle udany. Kalina po raz trzeci staje na podium GP Wielkopolski oraz dwukrotnie awansowała do GP Polski. Za dwa tygodnie ponownie zawalczy na zawodach ogólnopolskich w Sępólnie Krajeńskim. Pozostała część drużyny również spisała się dobrze.
Fenomenalnie zagrał o trzy lata młodszy Karol Filoda(2012), który wśród 47 chłopców zajął 11 miejsce. Dużo nie brakowało, a popularny Carson zakończył by zmagania w pierwszej 10. Warto wspomnieć, że Karol startował z ostatniego miejsca, gdyż wcześniej nie rywalizował w tej kategorii.
Na uwagę zasługuje Jakub Zdunek dla którego to były pierwsze zawody tak wysokiej rangi. Kuba dołączył do naszego klubu zaledwie kilka miesięcy temu. Nie stało to jednak na przeszkodzie, aby zaliczyć udany debiut i zakończyć turniej w połowie stawki, a dokładnie na 21 miejscu. Odrobiny szczęścia zabrakło w meczu o wejście do ,,16″ gdyż Kuba minimalnie przegrał 3:2.
Po raz kolejny świetnie spisał się Szymek Kościółek, który trenuje zaledwie rok, a przebojem wdarł się do czołówki województwa. Dzisiaj m.in pokonał w fenomenalnym stylu czołowego zawodnika Wielkopolski w kategorii żaków 3:2. Szumi przegrywał już 2:0 i 10:5. Mimo to odwrócił losy spotkania i wygrał z trzykrotnym srebrnym medalistom GP obecnego sezonu.
Pozostali zawodnicy zagrali poprawnie i spełnili wszystkie założenia.

Wyniki:

Młodziczki

2. Kalina Żaczek
25. Maja Mieszała (żaczka)

Młodzicy:

11. Karol Filoda(żak)
21-24 Emmanuel Błaszczyk
21-24 Szymon Kościółek(żak)
21-24 Jakub Zdunek
29. Karol Kulwas
37. Jakub Mieszała
45. Michał Frąckowiak(żak)

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *