Dzisiaj w Hali Widowiskowo-Sportowej LOSIR Luboń odbyło się 3 Grand Prix Wielkopolski Seniorów.
Na zawody wybraliśmy się 5 osobowym składem. Nasi tenisiści zaprezentowali się bardzo dobrze. Wśród blisko 60 seniorów miejsce w przedziale 17-24 zajęli Maciej Buśko i Maciej Wernicki. Nasz defensor Maciej Buśko w dzisiejszym spotkaniu rozegrał, aż 4 spotkania z zawodnikami występującymi na co dzień w 2 lidze.W dwóch spotkaniach odniósł zwycięstwo pokonując min. Jakuba Wernera z UKS PIAST Poprava Ostrzeszów liderującego (bez porażki)w 2 lidze na południu Wielkopolski oraz Pawła Żarskiego z MKTS Opalenica , a także doznał porażek z zawodnikami Ochmana Raszków – Karolem Dzidą i Krzesimirem Kleszczem. Niestety bez zwycięstwa turniej zakończył Hubert Turek.
Wśród seniorek bardzo dobre miejsce w przedziale 13-16 zajęła Angelika Nowak, która jest jeszcze kadetką. Przedział dalej zawody ukończyła Marta Nowak. Na uwagę zasługuje dobra i równa gra naszych zawodników.
Pewnym jest już, że awans do Indywidualnych Mistrzostwach Wielkopolski Seniorów wywalczyli:Maciej Buśko, Angelika Nowak i Marta Nowak.

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *