Przed nami prawdopodobnie najtrudniejszy mecz od początku rywalizacji w II lidze kobit. Jutro z samego rana udamy się na mecz z beniaminkiem rozgrywek Klub Sportowy Wamet Dąbcze.
Mimo, iż drużyna z Gminy Rydzyna dołączyła do rozgrywek w obecnym sezonie, to jest aktualnym liderem oraz murowanym faworytem do zwycięstwa w lidze, a nawet do awansu do I ligi!

My jak zawsze jesteśmy nastawieni bojowo i jedziemy pokazać się z jak najlepszej strony 🔥
Skład drużyny z Dąbcza tworzą:
Natalia Michorczyk i Magdalena Jaszczuk – Obydwie tenisistki stołowe ostatni sezon spędziły w 1-ligowym Cukrowniku Chybie.Wyżej wymienione tenisistki stołowe Wametu mają na swoich kontach sporo sukcesów indywidualnych. Michorczyk to m.in. srebrna medalistka Mistrzostw Polski kadetek w grze pojedynczej i brązowa medalistka Młodzieżowych Mistrzostw Polski w grze pojedynczej, a Jaszczuk sięgała po medale m.in. Mistrzostw Polski juniorek (srebro w grze podwójnej) i Młodzieżowych Mistrzostw Polski (brąz – gra podwójna).

Sandra Kozioł – była brązowa medalistka Indywidualnych Mistrzostw Polski seniorek w grze podwójnej. W ostatnich latach występowała w lidze francuskiej.

Aleksandra Paszek – w ostatnich latach występowała w lidze francuskiej.

Agata Domańska – w swoim dorobku Domańska posiada m.in. zwycięstwa w turniejach z cyklu WTK w gronie juniorek i seniorek w województwie zachodniopomorskim. W ubiegłym sezonie wywalczyła piąte miejsce podczas mistrzostw województwa seniorek w grze pojedynczej.

Trzymajcie kciuki!

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *