Dwa trzecie miejsca dla Lubasza!

Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy na dzisiejszy turnieju Asów Wielkopolski, który odbył się w Luboniu. Najlepiej wpadli nasi najmłodsi tenisiści. Fenomenalne zawody rozegrał Marcin Żwawiak, który w najliczniej obsadzonej 12-osobowej kategorii żaków zajął 3 miejsce.
W tej samej kategorii 6 miejsce zajął rok młodszy Karol Filoda, a na 8 pozycji zmagania zakończył Szymon Kościółek. Warto wspomnieć, że popularny Szumi dołączył do naszego klubu zaledwie rok temu!
Niegorzej wpadły siostry Żwawiak w kategorii Żaczek. 3 miejsce zajęła Lena Żwawiak, a 4 Maja Żwawiak. Dziewczyny toczyły bardzo zacięte boję i nikogo by nie zdziwiło gdyby uplasowały się jeszcze wyżej.
W kategorii kadetek walczyły dwie nasze zawodniczki. Starsza Angelika Nowak ukończyła turniej na miejscu 4.
Angi zagrała bardzo równy turniej. W trakcie 7 gier zdarzyło się tylko jedno słabsze spotkanie. Dużo nie zabrakło, żeby skończyć na miejscu 2.
Młodsza Kalina Żaczek na co dzień występuje w kategorii Młodziczek. Jej świetne występy i wysokie miejsce w rankingu Wojewódzkim kadetek sprawiła, że zagrała w silniejszej kategorii. Nasza Kiki spisała się bardzo dobrze i ostatecznie zajęła 5 miejsce.
Niestety ze względów zdrowotnych nasza kadra była nieco skromniejsza. Na zawody nie pojechało dwóch zawodników.Podsumowując – byliśmy drugim klubem w Województwie Wielkopolskim pod względem ilości zawodników występujących na zawodach. O jednego reprezentanta więcej wprowadził LKTS Luvena Luboń .
Nasi tenisiści spisali się bardzo dobrze i zaprezentowali wysokie umiejętności. Dodatkowo byliśmy najliczniejszą grupą w najmłodszych kategoriach.
Wszystko wskazuje, że nasz najlepszy czas dopiero nadchodzi.
Ajde Lubasz #PingongoweMarzenia

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *