Maja Żwawiak – 33 miejsce
Lena Żwawiak – 41 miejsce
Marcin Żwawiak 49 miejsce

Nasi zawodnicy świetnie spisali się na Grand Prix Polski Żaków i Żaczek, które odbyły się w Sępólnie Krajeńskim.
Zmagania rozpoczęliśmy od piątkowego turnieju eliminacyjnego. Do rywalizacji wystartowało, aż 6 zawodników z naszego klubu – Marcin, Lena i Maja Żwawiak, Karol Filoda, Maja Mieszała oraz Szymon Kościółek.
Rodzeństwo Żwawiak bez większych problemów poradziło sobie z eliminacjami. Bardzo blisko awansu był Szymon Kościółek oraz Karol Filoda. Panowie przegrali w meczach pucharowych dających awans.

W drugim dniu rywalizacji Marcin Żwawiak odniósł zwycięstwo i trzy porażki.
,,Ma Lina” w II Grand Prix Polski Żaków. Nasz zawodnik toczył bardzo dobre i wyrównane pojedynki. Dużo nie brakowało, żeby znaleźć się jeszcze wyżej. Niestety w meczu grupowym przegraliśmy z zawodnikiem z Moskurni(nr 37) 3:2 mając łącznie 6 piłek meczowych. To spotkanie jest dla nas solidną lekcją i nauczką na przyszłość.Ostatecznie jesteśmy bardzo zadowoleni. Notujemy progres w porównaniu do 1 Grand Prix w Zielonej Górze w którym nie wygraliśmy żadnego pojedynku.

Jeszcze lepiej spisały się siostry Żwawiak. Dziewczyny wygrały po jednej grze w swoich grupach, a także zaliczyły dwie porażki. W ostatnim pojedynku o tzw. przedział dziewczyny spotkały się ze sobą. W bezpośrednim pojedynku zwyciężyła Maja 3:1

Z Sępólna Krajeńskiego wracamy zadowoleni i zmotywowani do dalszej pracy.By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *