Dzisiaj w Poznaniu odbyło się II Grand Prix Wielkopolski Żaków.
Był to prawdopodobnie najtrudniejszy w organizacji turniej w historii naszego klubu. Wszystko stało pod znakiem zapytania.
Najpierw na kwarantannie przebywało 4 Żaków widocznych na zdjęciu, następnie wszystko wróciło do normy, żeby ostatecznie w piątek na kwarantanne skierować 3 kolejnych zawodników, a także trenera.
Organizacja tego wyjazdu kosztowała nas dużo nerwów. Ostatecznie z małym poślizgiem czasowym dotarliśmy do Poznania.Wynik bierzemy z pokorą, chociaż doskonale wiemy, że mogło być jeszcze lepiej.
Brązowy medal zdobyła Maja Żwawiak, która w bezpośrednim meczu o podium pokonała swoją siostrę Lenę 3:2.
Lena zakończyła turniej na 4 miejscu.
Wśród chłopców 4 miejsce zajął Marcin Żwawiak. Zdecydowanie największą rewelacja turnieju okazał się Szymon Kościółek. Szumi zaczął trenować dopiero rok temu. Na 1 Grand Prix sprawił ogromną niespodziankę zajmując miejsce w czołowej 16. Tym razem Szymek zagrał fenomenalnie i ukończył zawody na 5 miejscu.
Żal, że pozostała trójka nie mogła zagrać, bo mogło być jeszcze lepiej.
Na koniec kierujemy podziękowania dla mamy Magdaleny Kościółek, a także dla Angeliki Nowak i Michała Wernickiego, którzy dzisiaj pracowali jako sztab trenerski ❤️