III liga
UKS OPTIMUM Lubasz vs PKS Michał Krostkowo 10:4I
V liga
UKS OPTIMUM Lubasz II vs GKTS Krajna 6:10

Świetne widowisko i blisko 6h tenisa! Tak w skrócie można opisać to co działo się dzisiaj w lubaskiej hali widowiskowo – sportowej.
O godz. 11:00 nasz pierwszy zespół podejmował drużynę z Gminy Białośliwie. Nasi zawodnicy niesieni dopingiem lokalnych kibiców od początku spotkania wypracowali sobie solidną przewagę, której nie oddali już do końca. Pochwała należy się całej ekipie, która w dniu dzisiejszym pokazała pewną, równą i dojrzałą grę.
Dzięki dzisiejszemu zwycięstwu przesuwamy się na 6 miejsce w ligowej tabeli i do lidera tracimy zaledwie dwa oczka.

Punktowali:
B. Karpowicz 3.5 pkt
M. Buśko 2.5 pkt
M. Wernicki 2.5 pkt
M. Stachowiak 1.5 pkt

O godzinie 13:00 doszło do pojedynku na szczycie w ramach ostatniej kolejki I rundy rozgrywek IV ligi tenisa stołowego Rejon Piła. Nasz drugi zespół podejmował bardzo silną drużynę ze Sławianowa. Oba teamy przystępowały do spotkania bez porażki, a w ligowej tabeli ex aequo zajmowały 1 miejsce.
Początek meczu ku zaskoczeniu wszystkich należał do gospodarzy. Nasi zawodnicy niesieni dopingiem wygrali 1 rundę meczów 3:1. Niestety od tego momentu, to goście zaczęli przeważać. Młodzi lubascy tenisiści(wsparci doświadczonymi Hubertem Turkiem i Łukaszem Koligotem) dwoili się i troili, ale tym razem musieli uznać wyższość bardziej doświadczonych zawodników.Drużyna gości wygrała zasłużenie.
Mimo porażki zachowujemy bardzo dobre humory kończąc rundę na 2 miejscu.

Punktowali:
M. Wernicki 2 pkt.
Ł. Koligot 1 pkt
J. Żwawiak 1 pkt
H. Turek 1 pkt
B. Waśko 1 pkt

Na koniec pragniemy podziękować licznie zgromadzonym kibicom za stworzenie niesamowitej atmosfery. Klimat w Lubaszu jest wyjątkowa i niepowtarzalny. Mamy nadzieję, że z każdym kolejnym spotkaniem będzie jeszcze lepiej 🔥

Kolejny mecz rozegramy 12 grudnia o godz. 11:00 z MKTS Opalenica! Zapraszamy już dziś!

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *