➡Kalina Żaczek wygrywa II Grand Prix Wielkopolski Młodziczek.
➡Mamy awans na Grand Prix Polski!
➡Świetny występ naszych zawodników!

Dzisiaj w oddalonym o blisko 200 km Liścu Wielkim odbyło się II Grand Prix Wielkopolski Młodziczek i Młodzików. Na turniej wybraliśmy się 7 osobowym składem złożonym z młodzików i żaków. Zawody musimy uznać za bardzo dobre! Nasi tenisiści zaprezentowali bardzo wysokie umiejętności oraz pewną grę.
Najlepiej spisała się Kalina Żaczek, która w całym turnieju straciła zaledwie 1 seta. Kika pewnie zwyciężyła oraz uzyskała bezpośredni awans na II Grand Prix Polski, które odbędzie się w Brzegu Dolnym.
Fenomenalne zawody rozegrała Kinga Kaźmierczak, która po pewnej grze zakończyła turniej na 6 miejscu. Jeszcze rok temu Kinia plasowała się w okolicach trzeciej dziesiątki. W tym roku po raz drugi melduje się w czołowej 10!
Kinga to doskonały przykład, że ciężka i sumienna praca przynosi pozytywne skutki!
Świetnie również spisali się nasi nasi żacy. Mimo, iż nasi podopieczni rywalizowali w starszej kategorii, to na swojej drodze pokonali wielu doświadczonych zawodników. Ich postawa napawa optymizmem na najbliższą przyszłość. Poszczególne wyniki:
11 miejsce Marcin Żwawiak
11 miejsce Maja Żwawiak
13 miejsce Lena Żwawiak
25 miejsce Emmanuel Błaszczyk
29 miejsce Szymon Kościółek
Do Lubasza wracamy po ponad 13h. Jesteśmy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi! Jedyny minus jest taki, że nie dla wszystkich starczyło miejsca 🙁
Ps. Pod naszą halą dało się jeszcze słyszeć,,Trenerzeeee? Może jeszcze godzinka treningu?”Myślę, że jest to najlepsze podsumowanie pracowitości naszych dzieci.
Spełniamy #PingpongoweMarzenia

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *