W drugim dniu Drużynowych Mistrzostw Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego w Tenisie Stołowym realizowały dzieci z klas 4-6.Na zawodach fenomenalnie spisali się zawodnicy reprezentujący nasz klub! Marcin Żwawiak, Szymon Kościołek i Karol Filoda reprezentujący Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubaszu pewnie wygrali kategorię chłopców. Emmanuel Błaszczyk reprezentujący Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie wraz ze swoim kolegą zajęli 2 miejsce.
Wśród dziewcząt zwyciężyły nasze zawodniczki: Kalina Żaczek, Maja Żwawiak i Lena Żwawiak reprezentujące Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubaszu
Drugie miejsce zajęła Kinga Kaźmierczak wraz z koleżanką reprezentująca Szkoła Podstawowa nr 1 im. H. Sienkiewicza w Czarnkowie
Wszystkie cztery zespoły uzyskały awans na Mistrzostwa Rejonu Pilskiego.Brawo nasi ❤

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *