W dniach 16 i 17 października 2021 roku w Luboniu odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w tenisie stołowym. Z naszego klubu do zawodów awans wywalczyli Maciej Wernicki(2 miejsce w turnieju wojewódzkim) oraz Maciej Buśko(2 młodzieżowiec w turnieju wojewódzkim).
Nasi reprezentanci walczyli bardzo dzielnie. Maciej Buśko mimo dużego osłabienia po chorobie wstawił się na turniej i ostatecznie zajął miejsce w przedziale 9-12. W meczu o czołową ,,8″ zabrakło bardzo niewiele, gdyż Maciej przegrał po zaciętej wale 3:2.
W kategorii Juniorów Maciej Wernicki z dwoma zwycięstwami i dwoma porażkami zajął miejsce w przedziale 13-16. Tym samym ,,Rzepcio” obronił swoje rozstawienie.
Jako klub zostaliśmy sklasyfikowani na 42 miejscu rankingu ogólnopolskiego na 63 kluby biorące udział w tej imprezie. Dało nam to 8 lokatę w województwie na 11 wielkopolskich klubów.Punkty naszych zawodników dołożyły się do ogólnej klasyfikacji województw, gdzie Wielkopolska zajęła 1 lokatę!
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *