3 medale indywidualne i 3 awanse na Mistrzostwa Polski
W niedzielę w Objezierzu odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski LZS. Na tych zawodach nie mogło zabraknąć reprezentacji Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego.Team PCT reprezentowało 9 zawodników z naszego klubu, dwóch reprezentantów LZS Petra Kuźnica Żelichowska, a także mieszkanka Czarnkowka Agnieszka Krzyśka reprezentującą I-ligowy klub Stella Gniezno.
Nasi zawodnicy w grach indywidualnych spisali się dobrze i bardzo dobrze zważając, że na zawodach pojawili się czołowi zawodnicy województwa z wszystkich kategorii wiekowych. Indywidualne wywalczyliśmy 3 medale oraz uzyskaliśmy 3 awanse na Mistrzostwa Polski, które odbędą się za trzy tygodnie w Luboniu.
Poszczególne wyniki:”
1 miejsce w kategorii Juniorów zajął Artur Lemieszka z Krzyża Wielkopolskiego – awans na Mistrzostwa Polski
2 miejsce w kategorii Juniorów zajął Maciej Wernicki- awans na Mistrzostwa Polski
2 miejsce w kategorii seniorek zajęła Agnieszka Krzyśka z Czarnkowa
4 miejsce w kategorii seniorów zajął Maciej Buśko – awans na Mistrzostwa Polski
4 miejsce w kategorii kadetek zajęła Angelika Nowak
5 miejsce w kategorii kadetek zajęła Agata Magdziarz
5 miejsce w kategorii juniorek zajęła Daria Mikołajewska
5 miejsce w kategorii młodziczek zajęła Kalina Żaczek

Na ostateczne wyniki pozostałych zawodników – Bartosz Waśko (kadet), Michał Wernicki (kadet), Marcin Żwawiak (młodzik) i Maksymilian Rudziński z Krzyża(kadet) musimy poczekać do oficjalnego komunikatu.

Świetne wyniki indywidualne złożyły się na rewelacyjne 3 miejsce drużynowo wśród 12 startujących powiatów.Warto zaznaczyć, że ten wynik utrzymujemy trzeci rok z rzędu, gdzie w poprzednich latach zajmowaliśmy miejsca w drugiej dziesiątce.