W sobotę w Poznaniu odbyło się I Grand Prix Wielkopolski Kadetek i Kadetów.
Tym razem na zawody pojechaliśmy okrojonym składem zaledwie dwóch kadetów i dwie młodziczki.
Nasza reprezentacja mimo, że skromna zagrała naprawdę rewelacyjne zawody!
Wśród kadetek Angelika Nowak zajęła 3 miejsce, Kalina Żaczek (młodziczka) 5 miejsce, a Kinga Kaźmierczak (młodziczka) zakończyła zmagania na 13 pozycji.
Wśród blisko 50 kadetów rewelacyjne 6 miejsce zajął Bartosz Waśko. Dużo nie brakowało, a Bartek stanąłby przed szansą walki o medal.
Chciałbym na koniec nawiązać do medalowego miejsca Angeliki Nowak. Mimo, iż nasza zawodniczka jest bardzo utytułowana, od lat regularnie otrzymuje powołania do kadry wojewódzkiej, uczestniczyła w rozgrywkach ogólnopolskich, a także zdobywała medal Mistrzostw Międzywojewódzkich, to po 5 latach w tenisie stołowym zdobyła dopiero pierwszy indywidualny medal. Ktoś by powiedział zaledwie brąz…Ciężki upór, praca, hektolitry potu i zaangażowanie w końcu się odwdzięczyły, a ten brązowy medal dla mnie jako trenera smakuje wyjątkowo i szczególnie. Dążenie do celu to nie przejażdżka windą, a długa droga krętymi schodami.