Nasz UKS już po raz 4 jest beneficjentem Programu Klub organizowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Dzięki kolejnemu dofinansowaniu w wysokości 10 000 zł do naszej sekcji tenisa stołowego trafiły kolejne dwa profesjonalne stoły Donic Waldner Classic 25 wraz z siatkami, dwa liczydła sędziowskie, karton profesjonalnych piłek Andro 3s oraz 5 kartonów piłek treningowych, które dotrą do nas w przyszłym tygodniu.
Do tego Programu mamy ogromny sentyment. W zasadzie dzięki niemu oraz firmom Plastmet ,Spec-Truck Lubasz, a także dzięki Pingpongowe Marzenia i Gmina Lubasz nasza Hala Widowiskowo – Sportowa jest w tej chwili profesjonalnie wyposażona i gotowa na organizację imprez na poziomie ogólnopolskim.
Przez ostatnich 5 lat zakupiliśmy oraz otrzymaliśmy sprzęt sportowy o wartości blisko 50 000 zł. W naszym posiadaniu jest 13 profesjonalnych stołów wraz z siatkami, stolikami sędziowskimi, liczydłami, a także płotkami odgradzającymi pola gry.
W 2013 roku zaczynaliśmy w zasadzie od 0. Nasza nieustępliwość i dążenie do celu doprowadziło nas już bardzo daleko, ale obiecujemy, że nie jest to nasze ostatnie słowo!
Ze sportowymi pozdrowieniami
Bartłomiej Turek
Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego Optimum Lubasz

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *