Wspaniały Narodowy Dzień Tenisa Stołowego w Poznaniu🔥.
Dzisiaj w Poznaniu nowy sezon ruszył na dobre. Na pierwszy ogień w zawodach z cyklu Grand Prix poszli Młodzicy
i Młodziczki. Nasz klub reprezentowało aż 9 zawodników, którzy na co dzień realizują swoje Pingpongowe Marzenia.
Dzisiejszy turniej idealnie wpasował się w kalendarz, gdyż 4 września obchodzimy w Polsce Narodowy Dzień Tenisa Stołowego. W związku z tym Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego przygotował moc atrakcji. Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki, okolicznościowy medal, słodki poczęstunek, zamki dmuchane, watę cukrową, a także uczestniczyli w loterii nagród. Nasze trojaczki miały dużo szczęścia i wygrały upominki.
Jeżeli chodzi o grę turniejową naszym zawodnikom poszło bardzo dobrze!Rewelacyjny turniej zagrała Kalina Żaczek, która dopiero w finale musiała uznać wyższość Nataszy Adamczyk z LKTS Luvena Luboń z którą przegrała 3:1.
Najlepszy swój turniej zagrała Kinga Kaźmierczak, która zaprezentowała bardzo dojrzały i równy tenis. Kinga zakończyła zawody na rewelacyjnym 9 miejscu. Dużo nie brakowało a Kinia zameldowała by się w czołowej 8. W meczu o wejściu do ,,Top 8″ przegrała 3:2.Mniej szczęścia miały nasze najmłodsze zawodniczki.
Siostry Żwawiak grały w dzisiejszych zawodach bez rozstawienia i nie awansowały do turnieju głównego. Udało się natomiast wygrać turniej pocieszenia. Wśród 38 zawodniczek siostry zajęły miejsca 33-34.W kategorii chłopców najlepiej wypadł nasz żak – Marcin ,,Ma Lin” Żwawiak, który wśród 48 chłopców zajął bardzo wysokie 15 miejsce. Marcin w każdym meczu dawał z siebie 100% czym sprawiał ogromną radość z oglądania jego gry.
Pozostali chłopcy zagrali na swoim poziomie:
Karol Kulwas i Emmanuel Błaszczyk zajęli miejsca w przedziale 21-24
Jakub Mieszała skończył w przedziale 25-28, a Szymon Kościółek dla którego to były pierwsze zawody WZTS zakończył grę w przedziale 37-40.
Początek sezonu jest dla nas bardzo owocny i życzymy sobie, żeby był taki do samego końca ❤
Ajde Lubasz!

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *