Jedenaście dni ciężkiej pracy. Tyle trwał obóz przygotowawczy lubaskich tenisistów stołowych do nowego sezonu. Nasi zawodnicy udali się do dalekiego Górowa Iławeckiego, gdzie trenowali pod okiem najbardziej utytułowanego zawodnika w Polsce – Leszka Kucharskiego oraz Zbyszka Pietkiewicza – do niedawna trenera kadry Polski juniorek, a także ekstraklasowej drużyny POLMLEK Warmia Lidzbark Warmiński.

Jednym z głównych aspektów udania się w tak odległe miejsce Polski była chęć treningu, rywalizacji oraz sprawdzenia swoich umiejętności z nieznanymi nam na co dzień zawodnikami. W pierwszych dniach obozu mogliśmy trenować, a zarazem podglądać najlepszych młodzików kraju, którzy przebywali w Górowie na zgrupowaniu Kadry Polski.

Każdego dnia obozu odbywały się dwa, a nawet trzy treningi na hali, podczas których zawodnicy udoskonalali swoją technikę gry. W czasie naszego zgrupowania w dużej mierze postawiliśmy również na przygotowanie ogólnorozwojowe i kondycyjne. Codziennie mogliśmy korzystać z boiska orlik oraz boiska wielofunkcyjnego. Oprócz treningów nasi zawodnicy mieli zapewnione liczne atrakcje. W ramach regeneracji odwiedziliśmy Termy Warmińskie oraz spędziliśmy miły czas nad pięknym Jeziorem Wielochowskim niedaleko Lidzbarka Warmińskiego. Ponadto wspólnie udaliśmy się na długi spacer po urokliwym Górowie Iławeckim.

Podsumowując nasz wyjazd można stwierdzić jedno, to będzie niezapomniany wyjazd z tysiącami wspaniałych wspomnień. Oprócz podniesienia naszych umiejętności i sprawności mogliśmy spędzić ze sobą dużo czasu, dzięki czemu poznaliśmy się jeszcze lepiej. Integracja i scalenie grupy to jedna z bezcennych wartości tego wyjazdu. Nasz obóz nie doszedłby do skutku, gdyby nie liczne grono wspaniałych sponsorów, na których zawsze możemy liczyć i którym chcemy bardzo serdecznie podziękować:
Gmina Lubasz
Plastmet
Bank Spółdzielczy w Czarnkowie
Kettspec
Almar Deweloper
Szymkowiak Ubezpieczenia
SpecTruck Lubasz
Firma Budowlanaj z Wielenia
Firma Transportowa z Dębego
Anonimowi sponsorzy z terenu Gminy Czarnków
Prezes UKS OPTIMUM Lubasz
Bartłomiej Turek

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *