Nie mogło być inaczej!
Firma Plastmet z Lubasza, potentat branży gastronomicznej dofinansowała wyjazd naszych dzieci na obóz sportowy do Pingpongowa Akademia Leszka Kucharskiego.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazaną pomoc. Warto zaznaczyć, że na Firmę Plastmet zawsze możemy liczyć ❤DZIĘKUJEMY!

O Firmie – https://plastmet.com.pl/

Piękno, trwałość, harmonia – od trzydziestu lat wytyczamy ścieżki i tworzymy nowe standardy w produkcji mebli ze stali nierdzewnej.Oto prawdziwa historia małego zakładu obróbki metali, który przez trzy dekady mądrych inwestycji i ciągłego rozwoju stał się jednym z europejskich gigantów produkujących urządzenia oraz meble ze stali nierdzewnej i zwykłej.Rok 1989 to czas przemian. Czas najważniejszych decyzji w dziejach naszego kraju. To właśnie wtedy powstał w Lubaszu, niedaleko Poznania, zakład obróbki metali.

Gdy firmy zaczęły szukać oszczędności, my chcieliśmy inwestować. Gdy inni obniżali jakość, my podnosiliśmy trwałość. Kładliśmy fundamenty solidnej firmy i tworzyliśmy historię marki Plastmet, która wkrótce miała olśniewać blaskiem stali nierdzewnej cały kraj i Europę. Każdy kolejny rok to nowe doświadczenia, wiedza, nowe materiały i technologie. Mawiają, że trzeba najpierw odkryć 1000 sposobów, które nie działają, aby następny mógł zmienić świat. Mała firma z polskim kapitałem do dziś zmieniła świat wiele razy, czyniąc go piękniejszym, trwalszym, niezawodnym.

W roku 2005 stworzyliśmy nową linię wzorniczą mebli dla branży gastronomicznej, a od roku 2006 cała nasza produkcja rozwija się dzięki zawsze najnowszym maszynom sterowanym komputerowo.Dziś Plastmet to synonim bezkompromisowej jakości. Branża gastronomiczna z całej Polski i poza nią zna naszą markę i ufa jej. Naszą specjalnością są meble wykonane z najlepszej stali nierdzewnej. Nasze produkty są wszędzie tam, gdzie liczy się wygoda i trwałość, ale też estetyka i Twoje zdrowie. Meble projektowane i tworzone w naszej fabryce są cenione również w Niemczech, Szwecji, Austrii i Szwajcarii

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *