Szczęściu czasem trzeba pomóc!
Maciej Wernicki jedzie na Mistrzostwa Polski Juniorów.
Już w najbliższy czwartek Maciej zagra w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w oddalonych o ponad 750 km Ustrzykach Dolnych.Nasz zawodnik wystąpi w grze indywidualnej, deblowej oraz w mikście. W Mistrzostwach Wielkopolski Maciej zajął 5 miejsce, które nie było premiowane awansem, ale w związku z wycofywaniem się dwóch tenisistów z naszego województwa, to Maciej otrzymał możliwość gry.Z takiej okazji po prostu nie można nie skorzystać! Warto zaznaczyć, że w tym samym czasie tj. 26-30.05 na najważniejszych imprezach w roku wystąpi
aż 3 zawodników naszego klubu. W Gliwicach Maciej Buśko i Piotr Filoda będą walczyli w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Młodzieżowców.Ciężka i wytężona praca odpłaca się w przeróżne sposoby.Maciej Wernicki to już 4 zawodnik naszego klubu, który wystąpi w tak prestiżowej imprezie!Przed nami trudny i intensywny czas,
ale obiecujemy już dziś, że damy z siebie wszystko!

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *