W niedzielę w w poznańskim Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlaycy odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców. Nasi zawodnicy – Piotr Filoda i Maciej Buśko zagrali bardzo dobre zawody. Maciej po bardzo dobrej grze został brązowym medalistą Młodzieżowych Mistrzostw Wielkopolski! Zajęte miejsce jest premiowane awansem na Indywidualne Mistrzostwa Polski, które odbędą się za dwa tygodnie w Gliwicach.

Bardzo dobrze spisał się również Piotr Filoda, który zajął bardzo wysokie 6 miejsce. Piotrek zaliczył poprawny występ z bilansem 2 zwycięstwa i 2 porażki.

Co więcej nasza drużyna w składzie Piotr Filoda, Maciej Buśko oraz Dariusz Sałamaszek awansowała na Drużynowe Mistrzostwa Polski.
Jedno jest pewne! W Gliwicach przyjdzie nam stanąć przed wyzwaniem jakiego dotychczas jeszcze nie spotkaliśmy na swojej drodze. Po raz pierwszy w historii naszego klubu uzyskaliśmy awans na Mistrzostwa Polski w konkurencji indywidualnej, a także drużynowej 🙂
Zawody rozegrane zostaną w dniach 27-30 maja 2021 roku w Centrum Sportowo-Kulturalne „Łabędź”.

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *