Dzisiaj w Poznaniu po przerwie spowodowanej lock-downem odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek
i Młodzików do których awansowało po 32 zawodników w każdej kategorii. Nasz klub reprezentowało 6 zawodników. Najlepiej zagrała Kalina Żaczek, która uplasowała się na bardzo wysokim 6 miejscu. Warto od razu zaznaczyć, że Kalina w przyszłym sezonie również będzie występowała
w Młodziczkach.
Dobre wysokie miejsce zajęła również Kinga Kaźmierczak, która uplasowała się na 17 miejscu. Wśród chłopców najlepiej spisał się zaledwie 9 letni Marcin Żwawiak, który zajął miejsce 21. Pozostali zawodnicy(Jakub Mieszała, Karol Kulwas, Emannuel Błaszczyk) ukończyli w przedziale 25-32.

O krok od medalu była nasza drużyna Młodziczek w składzie Żaczek/Kaźmierczak. Dziewczyny dotarły do półfinału. W grze o finał przegrały 3:0, natomiast w grze o brązowy medal przegrały 3:2. W grze podwójnej mieliśmy w górze 3 piłki meczowe, które zapewniłyby nam brązowe krążki, niestety nie udało się ich wykorzystać.

Miłym akcentem było wręczenie przez Prezesa Wielkopolski Związek Tenisa Stołowego Tadeusza Nowaka Voucherów na sprzęt sportowy w ramach Pingpongowe Marzenia. Nasz klub otrzymał wysokiej klasy stół Tibhar. Po ponad 12 h wróciliśmy cali i zdrowi, a przede wszystkim głodni treningu i kolejnych rywalizacji!

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *