➡️Maciej Wernicki 5 Juniorem Wielkopolski🔥
➡️Daria Mikołajewska 10 Juniorką Wielkopolski🥰

Dzisiaj w Luboniu na sali LKTS Luvena Luboń odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Wielkopolski Juniorek i Juniorów czyli najważniejsza impreza w roku.
Nasz klub reprezentowała dwójka zawodników – Maciej Wernicki i Daria Mikołajewska. Reprezentanci lubaskiego UKSu pokazali kawał
dobrego tenisa stołowego. Maciej w dzisiejszym turnieju pewnie ograł kilku bardzo dobrych i doświadczonych zawodników(Borys Smela 3:1, Jakub Lamperski 3:1, Wiktor Talar 3:0)
Dopiero w półfinale po dramatycznym meczu musiał uznać wyższość Jakuba Budzyńskiego. Mecz skończył się wynikiem 3:2 i 15:13 w 5 secie. Naprawdę dużo nie zabrakło nam do medalu!
Ciężka i regularna praca przynosi obfite efekty. Maciej w kategorii juniora występować będzie jeszcze przez 3 lata!

Z bardzo dobrej strony spisała się również Daria Mikołajewska, która tak samo jak Maciej przeszła dopiero do kategorii Juniorki i będzie występowała tam 3 kolejne sezony. Daria zaprezentowała bardzo ofensywny tenis. Turniej skończyła z dwoma zwycięstwami i trzema porażkami. W dwóch meczach zakończonych 3:2 mogła również zapewnić sobie zwycięstwo, ale zabrakło(jak skomentowała Daria) ,,chłodnej głowy”.

Turniej można uznać za bardzo udany. Z Lubonia wracamy z podniesioną głową i dużymi oczekiwaniami na kolejny sezon!

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *