Jest nam niezmiernie miło poinformować, że organizowany przez nasz klub wyjazd na obóz do Pingpongowa Akademia Leszka Kucharskiego wsparła firma Almar Deweloper z Krzyża Wielkopolskiego!
http://www.almarpolska.pl/
Czujemy ogromną radość, że tak prężna i uznana na rynku firma wsparła nasz klub! Dziękujemy serdecznie z całego ❤
Almar Sp. z o.o. Sp. komandytowa:
Jesteśmy przedsiębiorstwem specjalizującym się w dostarczaniu najwyższej jakości obiektów budowlanych. Dzięki pełnemu zaangażowaniu naszego zespołu oraz zrealizowaniu wielu nowoczesnych i rozpoznawalnych w rejonie inwestycji wypracowaliśmy pozycję partnera godnego zaufania.
➡️Doświadczenie:
Posiadamy szerokie doświadczenie w branży budowlanej i projektowej. Nasze inwestycje idealnie wpisują się w potrzeby lokalne. Budujemy mieszkania dla osób, które tak samo, jak my cenią komfort i wysoką jakość. Tworzymy nowoczesne obiekty użyteczności publicznej łączące w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.Rzetelnie wywiązujemy się ze wszystkich powierzonych nam inwestycji. Dokładamy wszelkich starań, by każda realizacja przebiegła zgodnie z planem.
➡️Nasz cel:
Celem naszej firmy jest oferowanie sprawdzonych, kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i partnerów biznesowych. Nasze rozwiązania wyznaczają najwyższe standardy w branży budowlanej, dbamy o środowisko naturalne, tworząc przyjazny klimat wokół naszych inwestycji.

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *