To już tradycja – tak można powiedzieć o Turnieju Gwiazdkowym, który odbywa się dłużej niż oficjalnie istnieje nasz klub. W tym roku nie mogło być inaczej. Na ostatnim treningu najmłodsi adepci tenisa stołowego rywalizowali w zawodach. Po ponad 2h świetnej zabawy najlepszym okazał się Marcin Żwawiak. Tuż za nim uplasował się Karol Filoda, a na najniższym stopniu podium stanął Karol Kulwas. Na dalszych miejsca uplasowali się 4. Emmanuel Błaszczyk, 5. Jakub Mieszała, 6. Zofia Wachowiak. Dzieci otrzymały bardzo bogate nagrody (do 6 miejsca) ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu Ponadto do wszystkich dzieci w naszym klubie – a jest ich 25 przyszedł długo wyczekiwany Gwiazdor ❤ Starszy, miły Pan miał bardzo utrudnione(cały wór prezentów) zadanie dzięki Firmie Spec – Truck z Lubasza – http://spectruck.pl/ Panowie Maciej Stachowiak i Maciej Tomaszewski zadbali o bardzo bogate prezenty dla wszystkich młodych zawodników naszego klubu. Serdecznie dziękujemy ❤ Warto wspomnieć o tym, że Gwiazdor tego dnia odwiedził pozostałe dzieci, które z różnych przyczyn nie mogły być obecne na treningu!A już po świętach do rywalizacji turniejowej staną starsi zawodnicy. Dla najlepszych z nich również czekają nagrody przygotowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu
Bardzo, bardzo mocno dziękujemy 🥰

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *