Pojawiła się iskierka nadziei dla naszego klubu. Dzięki rezygnacji z gry w barażach zespołu ze Świdwina utrzymanie w II lidze ,,wywalczył” zespół z wielkopolskiego Daniszyna. Dzięki pozostaniu w II lidze Daniszyna pojawiło się jedno wolne miejsce w rozgrywkach 3 ligowych.
Poprzez zamieszanie z pandemią koronawirusa nasza drużyna(ówczesny lider 4 ligi) został pozbawiony możliwości bezpośredniego awansu oraz gry w barażach. Teraz jednak pojawiła się możliwość gry o wyższą ligę.

Niestety nie będzie lekko, a nawet trzeba postawić sprawę jasno – będzie strasznie trudno. Formuła baraży pierwszy raz od dawna się zmieniła. W normalnej sytuacji w szranki stanęły by cztery drużyny, które zajęły drugie miejsca w 4 ligach( rejon: Piła, Poznań, Leszno oraz Konin) W obecnej sytuacji oprócz w/w zespołów do rywalizacji dołączą dwa zespoły, które zajęły przedostatnie miejsca w III lidze Wielkopolskiej na północy – Nekla oraz na południu – Bodzewo.

Zespoły mają czas na potwierdzenie chęci uczestnictwa do 15.06.2020.

Nasz klub takie potwierdzenie już wystosował oraz dodatkowo podjął się organizacji tego turnieju.

W tej sytuacji pozostaje nam solidnie przepracować 3 tygodnie i dać z siebie wszystko!
Trzymajcie kciuki✊✊✊

By remzi90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *